Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok, mit lehet...

Depressziós vagyok, mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, férjezett, boldog házaséletem van. Tehát ezt itt lezárnám..

A problémám az, hogy megszoktam a fősuli alatt a bulizást, most pedig már 2 éve nincs kivel mennem bulizni, az akkori társaság szétszéledt, a mostani 1-2 barátnőm pedig hiába nem házas, gyerek sincs, de egyik az aktuális pasija miatt nem jön bulizni, a másik mindig talál kifogást.

Szeretném kihasználni még ezt a pár évet, amit nem babázással töltök, a férjem nem is bánja, ő is eljár a haverjaival sörözni, és én is oda mennék ahová csak akarok, csak nekem épp nincs kivel. Ha készül egy buli, mindig csak hitegetnek, a végén elmarad a buli.

Hétfőn már a pénteket várom, de pénteken, hétvégén nincs semmi, szombaton takarítás, vasárnap vasalás. Elmegyünk ugyan a szülőkhöz, vagy vásárolni, de nekem a bulizástól lenne tartalmas a hétvége..

Egész héten robotolok, a hétvége pedig semmit sem ér..


2011. szept. 30. 13:41
 1/2 anonim válasza:
Ha nincsen baratnod akivel el menj bulizni,akkor ket tippet tudok neked adni.Vagy a baratoddal mesz,vagy el mesz egyedul,es ott ismerkedsz,ha iszol egy pohar valamit,akkor konnyebben fel oldodsz,es batrabb leszel bartakozni is,aztan ha meg ismertel par jo arcot,meg kerdezed h jovo heten is ott lesznek e,mert te is mennel ismet.Mas tippet nem tudok:o)
2011. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ezt depressziónak hívják? Ha van igényed a társaságra, annyira azért nem lehetsz depi, tehát ne aggódj. Társaságot lehet találni, csak türelem kell hozzá, és apropó.

Én depressziós vagyok, és emiatt általában társaságba menni sincs kedvem, és ez már egy egészen más tészta.

2011. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!