Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Normális ez?...

Mitől lehet? Normális ez? (gusztustalan kérdés. :S)

Figyelt kérdés

Pár hete néha-néha fordul elő a dolog... nem tudom, hogy fogalmazzak, hogy ne legyen undorító, de az a helyzet, hogy valami nem stimmel a székletemmel. Küllemre teljesen normális, de akármilyen állagú (volt már keményebb is, és lazább is), olyan masszív, hogy alig viszi le a víz, és olyan is marad utána a wc felülete. Mintha csupa zsír lenne, vagy nem is tudom. Utána nehéz is kitörölni, ki kell mosni. Más panaszom nem igazán van.

Anyukámnak említettem a problémámat, és azt mondta, hogy vele is van ilyen mostanában. Nem hasonló az étkezésünk, szóval nem tudom...


Ugye nincs vmi komoly baj?:S

Félek, és hát... undorító is.


2010. dec. 17. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet h tul nehez,esetleg zsiros eteleket fogyasztassz?lehet jot tenne egy kis dieta,talan tobb folyadek,zoldseg,leves ilyesmi.Ezek jot tesznek az emesztesnek,es kitisztitanak.hany eves vagy,miota van ez a problemad?
2010. dec. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem eszem zsíros kajákat, eléggé egészségesen étkezem. Először akkor volt ilyen székletem, amikor túlettem magam tejkaramellával pár hete. Azt viszont meg kell hagyni, hogy az egészségtelen, hogy át vagyok állva az éjszakázásra (3 körül fekszem le aludni), és másnap rögtön az ebéddel indítok.

19 vagyok.

2010. dec. 17. 02:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Az éjszakázást és a nem rendszeres táplálkozást a szervezet megbosszulja. Hiába eszel egészségesen, ha van olyan nap amikor csak kétszer eszel, máskor meg hatszor.

Én is éjszakáztam egy időben, minden bajom volt tőle. Emésztési gondok, fejfájás, levertség...

Szóval símán okozhatja akár ez is

2010. dec. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor csapok szerintem egy tisztító kúrát, és visszaállok valami normális napirendre. Ha belegondolok, nekem is több problémám van tőle. Tiszta agyhalott is vagyok már ettől...
2010. dec. 17. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!