Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit gusztustalan kérdés,...

Kicsit gusztustalan kérdés, azért elolvasnátok?

Figyelt kérdés
A székletemben ilyen fehéres nyálka volt, ugye nem bélféreg? Amúgy most 3 nap után tudtam vécére menni.
2010. jún. 21. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A féreg apró fehér és mozog.
2010. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom mi lehet az,de tuti nem bélféreg,viszont a terhességem alatt már jópárszor "találkoztam"én is ilyennel,Dokimnak nem mondtam,mert most ezt hogy mondjam neki..olyan ciki,meg nincs gond ezzel szerintem,mert nincs semmi panaszom,vizsgálatok,eredmények rendben.De ha te majd megkérded,megírhatnád mi is ez:) (32h)
2010. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, ezt a székrekedés okozza, nálam is előfordult már.35 hetes km.

2010. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nitókrisz ***** válasza:
Igaza van az előttem írónak, ez csak azért van, mert nem tudtál menni minden nap, semmi baj, ne izgulj! Sajnos én gyerekkorom óta székrekedéssel küzdök, sokszor találkozom ezzel a jelenséggel :-(
2010. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Valószínüleg aranyér. A terhesség során gyakran kialakul, ha eddig nem volt de utánna elmúlik. Főleg, ha sokszor van székrekedésed.
2010. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!