Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » CSONTKOVÁCS! Tapasztalatok?...

CSONTKOVÁCS! Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 12:25
1 2
 1/11 Dr. Dav ***** válasza:

Attól függ, mire kéne.

?

2010. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös sérv.
2010. dec. 21. 12:33
 3/11 Dr. Dav ***** válasza:

McKenzie-terápiát próbálta már? Tapasztalatom szerint nagyon hasznos tud lenni. Ajánlom Relle Éva gyógytornászt. Milyen tünetei vannak?

Jobbulást kívánok!

2010. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fáj a "lábam" . A sérv nyomja az si- ideget.Reggel még csak-csak, de most már orditani tudnék, ha nem szednék gyógyszert.Főleg a bal lábam nyomja. Sokszor olyan, mintha hideg viz ömlene a lábamba. 4 hete nem tudok dolgozni, voltam CT-n is ,ott állapitották meg. Januártól infúzióra utaltak, attól meg a szteroid miatt félek. 50/N.
2010. dec. 21. 12:54
 5/11 Dr. Dav ***** válasza:
100%

Véleményem szerint e csontkovács ilyen esetben veszélyes lehet. A McKenzie terápiát próbálja ki a gyógyszeres kezelés mellett, nyugodjon meg, manapság már nagyon jól adagolják a szteroidokat, nem okoz az esetek nagy részében problémákat. (asthma miatt én is szedtem szteroidokat, semmi problémát nem okozott)

Jobbulást kívánok! Kérem, értesítsen a fejleményekről!

2010. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azzal ijesztgetnek, hogy olyan leszek, mint a Michelin baba, és ez riasztó, mert most is túlsúlyos vagyok. Alig eszem, de nem tudok fogyni. A csontkovács sajnos már eldöntött tény, jan 12-re szereztek időpontot a barátok, ami nagy szám, mert hónapokra előre be van táblázva. Nagyon hires, Szlovákiában dolgozik, de engem otthon fog fogadni Csolnokon.Pestről l óra. Már nem mondhatom le. Majd értesitem a fejleményekről. Üdvözlöm.
2010. dec. 21. 16:37
 7/11 Dr. Dav ***** válasza:
Ki az a nagyon híres csontkovács?
2010. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs, csak mostanra tudtam elérni Dorogon a Barátnőmet, aki intézte., SERDÜLT JÓZSEF a neve a csontkovácsnak.
2010. dec. 22. 13:42
 9/11 Dr. Dav ***** válasza:
Nem hallottam róla, de sok szerencsét!
2010. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. dec. 23. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!