Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a nyaki és hát gerincem,...

Fáj a nyaki és hát gerincem, a gyomorszájam, imbolygó jelleggel szédülök hányingerem van és rossz a közérzetem. Mindez felváltva, és hónapok óta nem tudok aludni, többek között a fájdalomtól. Ötlet?

Figyelt kérdés
Fáj. Csillapítók nem hatnak, labor, UH-k, nyak-hát rötgen negatív. és nem akarom a stresszre fogni. Mi lehet? Az orvosok csak minimális kivizsgálásig kompetensek, de az első negatív lelet után csak a stresszt hajtogatják.
2010. dec. 21. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Panaszodat, lehet pont a gyomorproblémád okozza. Lehet refluxod, azaz gyomorsav túltengésed, ami hányingerrel és szédüléssel is jár. Vagy lehet nyombélfekélyed. Keress fel gasztroenterológust. A gyomorprobléma kihathat más szervedre is, úgy érezheted a gerinced fáj, közben meg átsugározhat a gyomorproblémád a deréktájékra, a rekeszizmokra. Próbáld meg más utakon saját magad kutakodnod esetleg magánorvosnál.
2010. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazából voltam már gasztroenterológusnál és egy gyomor tükrözést is csináltak...annyit mondott, hogy kicsit sok az epe a gyomorban, de ezen kívül negatív minden...én meg vacakul vagyok....
2010. dec. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!