Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hétfő óta nem szedem a paroxat...

Hétfő óta nem szedem a paroxatot,1 hétig előtte fél tablettákat szedtem. Most viszont 3 napja nagyon szédülök, rossz a közérzetem is és alig várom, hogy aludni tudjak otthon. Babát szeretnék ezért kell róla leszoknom. Normális ez a közérzet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mire való a paroxat? Valami pánik gyógyszer?
2010. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen, pánik betegségre van.
2010. febr. 4. 09:07
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok és gyógyszert szedek rá 1 éve! Nem tudom te mióta szeded, de a hirtelen elhagyása ezeknek a gyógyszereknek elvonási tüneteket okoz, tehát a problémák felerősödhetnek, vagy előjöhetnek. Sajnos a szédüléseid és rossz közérzeted ennek tudható be. Valamint aki pánikbeteg télen sokkal nehezebben viselik ezt a betegséget. A hirtelen frontok gyógyszerszedés mellett is produkálhatnak nálunk ha nem is rohamot, de pocsék érzéseket. Írd már le légyszi mióta szeded? Fontos!
2010. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy hét kevés lehetett a fokozatos leépítéshez, talán úgy kellett volna hogy a felezés után kétnaponta, majd három naponta veszed csak be és így tovább.
2010. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3 évig szedtem, aztán nyáron sikerült leszoknom, csak közben apósomnak volt egy amputációja(láb) és rosszul viseltem a dolgokat és előjöttek a rohamsim és el kellett szednem megint. Most kb. 6-7 hónapja szedem/szedtem folyamatosan.
2010. febr. 4. 09:28
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen én is észrevettem, ha valami nagyobb trauma ér, visszaesem. Ha babát akarsz először is újra rendbe kell hogy gyere lelkileg, mert látod mirest abbahagyod rosszabbul leszel. Gondolom nem mentél még ki az időből anyaság szempontjából. Én is fél tablettázok, és csak este szoktam bevenni a gyógyszeremet. Én még visszaállnék rá, és amikor megint eldöntöm, hogy most már aztán tényleg jöhet a baba, a felet megnegyedelném. És szép fokozatosan elhagynám. Idő kell neki, és abból sem lenne nagy tragédia, ha jön a tavasz akkor vállalnál gyermeket, mert a nyár sokkal stressztűrőbb időszak nekünk pánikbetegeknek. Még valami hanem boldogulsz kérd ki a kezelőorvosod véleményét! Minden jót kívánok neked leendő kismama!Írj ide máskor is majd rád nézek!Van még egy természetes alapanyagú készítmény, majd itt a neten utánanézek, találkoztam már vele! Visszajövök és megírom azt is.
2010. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet és várom a tabletta nevét :) ( 30 évs leszek idén, azért szeretnénk már babát) Puszi!
2010. febr. 4. 09:40
 8/19 anonim ***** válasza:
Ígérem még ma válaszolni fogok, de most dolgozni megyek! Puszi!!
2010. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell ilyen fontos - súlyos döntésekben laikusokhoz fordulnod???

Itt mindenki nagyon okos, de lehet, hogy jobb lenne ezt a kezelőorvosoddal megbeszélni. Hogy akarsz úgy gyereket, ha úton útfélen beparázol kezeletlen pánikbetegként?

Itt a sorstársaid vannak, akik ugyancsak elmebetegek!

Ha még ki mersz menni az utcára, akkor inkább kérd ki a orvosod/gyógyszerészed :) tanácsát!!!!

Bocsánat az indulatos hsz-om miatt, de kezdek elképedni ezen az oldalon!

Telis tele van rémbuta emberekkel!

2010. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Legutolsó! Te aztán vagy az igazán elmebeteg! Én aki válaszoltam a kommentelőnek egy igen fontos pozicíóban vagyok, aki mindennap emberekkel foglalkozik!Honnan tudod te, hogy mit jelent egy pánikbetegnek a segítség? Légy szíves ne ítélj, én sem fogok neki olyan válaszokat adni ami elferdítené a valóságos helyzetektől. De ezt nem veled fogom közölni, hanem neki de emailben.
2010. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!