Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne és milyen...

Hogyan lehetne és milyen természetes módszerrel csökkenteni az un. Ingerköhögést?

Figyelt kérdés
Kőkemény refluxom van. Nemrég gyomortükrözésen voltam, ahol semmi jót nem állapítottak meg. Kemény diéta, de szinte már nem is tudom, hogy mit egyek, egy időben próbálkoztam bébiétellel is, de nem tudom, mennyire árt felnőttnek ez a fajta táplálkozás.
2010. dec. 22. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak is kőkemény refluxa van. Szegény kínlódik is eleget. Viszont vannak nálla szezonális időszakok, például ősszel és tavasszal mindig rosszabbul van. Ő évek óta szed rá gyógyszereket. Nem tudom a diétád mellé kapsz-e gyógyszert? Azért ne vonjál meg magadtól mindent, mert átmész vitaminhiányba. Ha gyógyszeres kezelés alatt is állsz, sokkal jobban leszel, de nem egyből. A savlekötőt ne feledd el bevenni. Vanmég egy nagyon hatásos és természetes dolog. A Neurosan por, édesanyámnak ez nagyon bevált. DM-ben,Rossmanban, patikákban lehet kapni. Egy nagy tégelyben van, tele van ásványi anyagokkal és nyomelemekkel, reluxra, gyomorpanaszokra kiváló. Nem is drága. 2 dl gyümölcslébe kell 1 púpozott evőkanállal beletenni, összekeverni és meginni. Nincs jó íze az biztos, de kiegészítésként nagyon hasznos. Remélem segítettem. Jobbulást kívánok neked.
2010. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, a port pedig kipróbálom. egyébként szedek napi 2 szem (reggel és este) Controloc 40 mg gyógyszert.
2010. dec. 22. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!