Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van-e valami gyógyszeres,...

Van-e valami gyógyszeres, természetes vagy egyéb békés jellegű (tehát nem barbár, hentes, azaz nem sebészeti) mód a jóindulatú bőrdaganatok megszüntetésére?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A sebészi megoldás nem barbár. Az, hogy jóindulatú, nem jelenti azt, hogy később nem alakulhat át rosszindulatúvá. Én nem kísérleteznék. Mivel a jóindulatú daganatok sejtjei még nagyon hasonlítanak a normális sejtekhez, illetve nem osztódnak olyan gyorsan, nem nagyon van ellenük gyógyszer. Én az orvosra hallgatnék.
2011. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem pedig van egy olyan érzésem, hogy van megoldás ellene.

Nem hiszem el, hogy nincs egy olyan orvos, aki erre ne talált volna rá valamit. Össze kellene szedni, milyen ételekben található meg a bőr vitaminjai.

2011. júl. 9. 14:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem, hogy vitaminhiány miatt nem tud védekezni a bőr a napsugarak ellen. Ezt meg lehet cáfolni?
2011. júl. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!