Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lettem rosszul? Lehet a...

Mitől lettem rosszul? Lehet a cigitől, de ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Nem dohányzom sokat, napi fél doboz(max),Meló alatt csak előtte,délben és meló után gyújtok rá.Most délben kimentem vásárolni, az alatt elszívtam egy cigit,de tök rosszul lettem,ennek már vagy fél órája,de még mindig rosszul érzem magam,remeg a kezem, lábam,és egy kicsit a vérnyomásomat is instabilnak érzem.Ez miért van?Ritkán,de de elöfordul uilyen érzésem,de főleg így délben, szóval ritka, h. reggel, vagy este törne rám ilyen érzés.26/l
2010. dec. 22. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy.
2010. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a cigi érszűkító, lemehet tőle a vérnyomásod. ezért.
2010. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva,de kétlem, mert volt már ilyen érzésem máskor is,de persze nem mindennapos a dolog.Bár remélem nem vagyok terhes,mert úgy tervezem h. gyereknemzés előtt fél évvel lerakom a cigit,de amíg a párom nem akar gyereket,addig sajnos az akaraterőm se nő, h. lerakjam.AMúgy most 1 hete volt meg, szóval ha terhes lennék is akkor is még túl korai h. tünetei legyenek(ha csak nem vmi rejtett terhesség,amit még én sem veszek észre):-)
2010. dec. 22. 12:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: És ez lehet úgy, h. előtte levő cigitől semmi bajom nem volt, vagy lehet h. az utána levötől se lesz semmi?Mert már volt ilyen és nem mindig rosszulok be.
2010. dec. 22. 12:54
 5/5 anonim válasza:

Szerintem szokj le, legalábbis próbáld meg.

Vannak nikotin tabletták, manapság nem lehetetlen leszokni.

Van egy ismerősöm akinek hasonló bajai voltak, egyszer elég durva is volt.

igen, lehet a terhesség, bár szerintem a cigi.

2011. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!