Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy az ember...

Miért van az hogy az ember beképzel magának valamit, és tüneteket produkál? Hogy lehet erről leszokni?

Figyelt kérdés
Én sajnos ilyen vagyok,félek a betegségektől,főleg mióta megszültem.Hol a fejem zsiborog,fáj,hol a szivem szúr.Voltam orvosnál is minden rendben szerinte ,csak lelki eredetü a fájás.Jó a házasságom,tündéri egészséges a kislányom,mégis igy vagyok.Hogy lehetne erről leszokni?Enyhe nyugtatót irt fel az orvos,és iszom a citromfü teát.
2010. dec. 22. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az semmi, én be tudom magamnak képzelni, hogy lázas vagyok, és tényleg fel is megy a lázam.

Leszokni? Minek? Jobb többször orvoshoz menni, mint nem elégszer.

2010. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokminden fejben döl el.Nekem nagyon rossz volt az immunrendszerem.Ha valami bajt észleltem kis megfázás pl akkor még idegeskedtem is h hu márt megint beteg vagyok és utána még beteg is lettem mert elhagytam magam.Most egy idelye ugy állok a dolgokhoz h már csak azért sem hagyom h elkapjon valami sz.r!Egyik nap is éreztem h lapang benne valami ami igazábol nem is csoda mert sok a beteg a környezetemben is,iszonyat fájt a torkom pár napja és mondom menjek csak evvel el a dokihoz?Erre bevetettem a már jol bevált modot.Eldöntötem h nem fogok jobban megbetegedni,ettem sok gyömölcsöt,zöldéget azanap ami tele volt vitaminnal,egésznap negroztamés érdekes mod nem tudott felülkerekedni a betegség.Már semmi bajom(lekopogom).

Azt tudom h már nem egyszer állitottam meg vitaminnal a megfázást ily modon h amikor éreztem h lappang valami gyorsan léptem időben és nem hagytam h beteg legyek.

Szertinem sok szerepe olt a vitaminnak is benne de azért fejben is eldöl sokminden.Sokszor az embernek ha mondjuk szur a szive képes bepánikolni h huu baj van pedig lehet h csak beszprult a levegő és avval hogy ráspanolsz még roszabb lesz,vagy egy hasfájásnál ha még ráidegeskedsz tuti h nem mulik el egyhamar.Probáld meg azt hogy ha bármi van probálj felülkerekedni rajta.(Persze sokszor tényleg beteg az ember vagy komolyabb oka van annak hogy rsszul van és orvoshoz is kell meni ha komoly a baj,de az esetek többségáben sokszor eltulozzuk).Ha legközelebb fáj mondjuk a fejed(ami lehet akár fronttol,amiröl nem tehetsz)Probálj ki valami házi praktikát.

[link]

[link]

Amúgy arra is kell figyeni h az ember ivott e vagy evett e eleget mert sokszor ilyen alapvetö dolgok is okozhatják,

de az is ha nem voltál aznap friss levegőn.

2010. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nekem az vált be, hogy kerülök minden olyan könyvet, újságcikket, weboldalt, filmet, ami betegségekkel kapcsolatos, egyáltalán nem olvasok/nézek ilyesmit. Sajnos emiatt elég tudatlan vagyok ilyen téren, de inkább legyek tudatlan, mint hogy állandóan idegeskedjek valami beképzelt tünet miatt.
2010. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok minden fejben dűl el.

Az is ilyen, hogy ha már valaki mondjuk nagyon szeretne kisbabát, de még nem lehet, akkor tudja produkálni a terhesség tüneteit.

Na meg sok múlik az idegességen is...amiből a mai világban az emberek többségének szerintem bőven jut, még sok is.

2010. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Jó lenne valahogy erről leszoknom,mert már engem idegesit,hogy mindig magam figyelem.
2010. dec. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!