Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért produkálunk tüneteket?...

Miért produkálunk tüneteket? Egyszerűen nem fér a fejembe. Nagyon két lábbal a földön álló ember vagyok, van egy 13 éves lányom sosem akartam második gyereket, aztán válás uj pasi. Még akkor sem akartam.

Figyelt kérdés
egyszercsak bekattant az agyam és most már akarok.2 hónapja folyamatosan tüneteim vannak. émelygek 1 héttel peteérés után meg hasonlók. Teljesen szégyenlem már magam. Ez már a vég? Lipót mezőn végzem? :D (tom hogy bezárt de ha elmondom ezt egy agyturkásznak az én kedvemé tuti ujranyittatja :D)
2010. okt. 12. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Dr House rendel:


szerelmes vagy és kész

ne képzelegj mert tényleg megbolondulsz és ide hajdú biharba küldenek majd fejőlánynak.


komolyan:

ez csak a képzelet vegyél tesztet ha már úgy érzed hogy a testi tüneteid valósak és időben megfelelőek.

2010. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem merek... múlthóba is csináltam.. semmi :( most is csináltam eggyet persze semmi...(nagyon korán volt de nem birtam már) most meg egyszerűen félek csinálni... pedig ez a kétség ami megőrjit
2010. okt. 12. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele csak legyetek együtt sokat és próbálj meg mással foglalkozni napi szinten akkor nem lesz baj.

egyszercsak kopogtat...

2010. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez nekem teljesen uj... soha nem voltam ilyen.. sosem paráztam rá semmire.. mondjuk a türelmetlenségem az mindig megvolt...

de kezdek rájönni h ez nem megy sajna ugy hogy "kell nekem és kész"

2010. okt. 12. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!