Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzem ezt a furcsa...

Mitől érzem ezt a furcsa érzést a torkomban?

Figyelt kérdés
Meg vagyok fázva, már vagy 3 napja.Köhögök és fújom az orrom,de nincs lázam, nem érzem túlságosan rosszul magam.Gyógyszert nem igazán vettem be, csak ma ACC-t.De mióta beteg vagyok egyfolytában korog a hasam, amit a torkomban érzek.Túlságosan éhesnek nem érzem magam, eszek is rendesen,de ettől függetlenül olyan,mintha a törkomban korogna a hasam(tudom kicsit furin hangzik,de jobban nem tudom elmagyarázni),legalább is fejebb mint a hasam.
2010. dec. 22. 15:44
 1/3 Kriszti83 ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, amikor meg vagyok fázva. Ez inkább büfi, nem korgás. Mivel nem kapunk levegőt az orrunkon, inkább szájon át lélegzünk, nyelünk levegőt amit váratlanul felbüfizünk.
2010. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de csukva van a szám és szinte folyamatosan morog.
2010. dec. 22. 20:20
 3/3 Kriszti83 ***** válasza:
Folyamatosan? Amikor levegőt veszel? Nem lehet, hogy vmi gyulladás okozza? Említsd meg a dokidnak.
2010. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!