Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arra ébredtem, hogy fáj a...

Arra ébredtem, hogy fáj a mellkasom. Nem kicsit, nagyon. Mikor van az a pont, amikor hívni kellene az ügyeletet? Egyáltalán kell-e vagy csak felesleges pánik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt hetek, napok nagyon stresszesek voltak, tegnap maga a Szenteste sem volt mentes az idegeskedéstől. Most arra ébredtem, hogy a szegycsontom mögött nagyon fáj. Néha erősödik, akkor alig kapok levegőt is, néha kicsit csitul fél-egy percre. Az egész úgy 10 perce tart. Nem izzadok, de gyenge vagyok. Félek is, kicsi gyerekem van, de nem akarok hülyét csinálni magamból az orvos előtt. Remélem, van itt valaki, aki tapasztalt és tud tanácsot adni. Előre is köszönöm!

41/N


2010. dec. 25. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
ha egyedul vagy a kisgyerekkel, akkor ne tokolj, hivd fel a mentot mindenkeppen. nem kell feltetlenul kijonniuk, mondhatnak is valami okosat, biztos tudnak segiteni
2010. dec. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, ugye jól vagy?
2010. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!