Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen a csapvíz?

Miért ilyen a csapvíz?

Figyelt kérdés
Az van, hogy kiengedem egy flakonba kb 1 liter csapvizet, rá egy 1 órára már furcsa szaga van.(de nem klórszag) Mi lehet ez? Ettől még iható?
2010. dec. 26. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mert magyarországon vagy itt minden kakit megetetnek és megitatnak az emberrel.

Én próbaképp(hasonló eset miatt)bevittem az ÁNTSZ-be egy adag vizet a csapból vizsgálják ki.

Mikor mentem az eredményért megkérdezték milyen kútból van mert sürgősen le kell zárni mert emberi fogyasztásra alkalmatlan!Nem árultam el hogy otthon a csapon engedtem mert lehet még az újságba is bekerült volna.

Szóval erről ennyit, nem is fogyasztunk csapvizet, csak fürdésre és mosásra használjuk.

2010. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thegodswhip ***** válasza:
57%
Gratulálok előző válaszoló. Rossz a csapvíz, de inkább nem szólsz? Többi ember aki azt issza meg dögöljön meg ott ahol van? Vagy egy szemét állat vagy, vagy egy rohadt nagy hazudozó, aki ezekkel a piti sztorikkal akar keménynek tűnni.
2010. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Köszönöm bókot, de nem hazudom.Miért is tenném?

És miért szóljak, 870 lakosú faluban lakunk mindenki tudja ezt, van aki nem is locsol belőle mert állítólag elszárad a virág ha ezzel locsol,azt is tudjuk hogy abba a víztározóba folyik bele a közeli nagyváros tisztított(?)szennyvize ahol az egyik vízkivételi helye van a vízműnek!

Szóval szélmalomharc bárki felszólal(önkormányzatnál bejelentettük,hivatalos válaszban közölték hogy jobban tesszük ha ásványvizet fogyasztunk), úgyis az egyszerű parasztember mehet a csába, a multi cég(vízmű)meg karbatett kézzel mosolyog rajta.

2010. dec. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!