Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen stresszoldót szedjek?

Milyen stresszoldót szedjek?

Figyelt kérdés
Az én problémám lehet, hogy másoknak nevetséges nekem viszont eléggé kellemetlen. Volt egy nagyon zűrös időszak az életemben amikor összejött minden. Akkor minden ideget és fájdalmat magamba fojtottam. Most már rendezett, nyugodt családi körülmények között élek. És úgy érzem most, hogy lenyugodtam most jön ki rajtam az a stressz amit anno elfojtottam. Ez konkrétan ez nálam abban nyilvánul meg, hogy minden apró dolgon felhúzom magam. Ilyenkor összerándul a gyomrom, elkezdek remegni és iszonyat kipirul az arcom (ami a legkellemetlenebb). Annyira ki tud pirosodni az arcom, hogy már szégyenlem. És miután lenyugszom sem szűnik meg. A lényeg végül is az lenne, hogy egy olyan stresszoldóra lenne szükségem ami nem minősül nyugtatónak. 26 évesen nem szeretnék nyugtatókat szedni. Hallottam a magne b6-ról, akinek van tapasztalata róla jó lenne, ha megírná.
2010. dec. 26. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Kálium-phosporicum D6.Amit írnak róla a neten, az nálam mind bejött.Természetes cucc, semmi mellékhatás.
2010. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos stresszoldókról nincs sok fogalmam, de magne B-ot nyugodtan szedj, mert az enyhíti a fáradtságot, és csak jót tesz.
2010. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utánanéztem. Csak nekem pont azzal van a probléma, hogy nem szürke és sápadt vagyok, hanem olyankor szinte vörös. Nem tudom lehet ez még tenne rá egy lapáttal.
2010. dec. 26. 13:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Az elsönek válaszoltam.
2010. dec. 26. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:

arra is jó a schüssler féle só.Nálam.Dühkitörés szerű rohamok, főleg frontoknál, hideg, meleg.De a magne B6 tényleg jó, bár csodákat ne várj.

Egy tuti ajánlatom azért van.SPORT, és ne mond, hogy nincs időd,mert 20 perc alatt úgy letudod magad zsibbasztani, hogy kenyérre lehet majd kenni.:)

2010. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tinker Bell ***** válasza:

Egy időben én is elég ingerlékeny, fáradékony voltam. Páromtól kaptam egy teát, amit minden nap ittam és nekem használt. Tudom, hogy leginkább a kipirosodásodra keresnél megoldást, de ártani nem ártasz vele, ha iszogatod ezt a teát!


[link]

2010. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Napi 8 óra ülő munkát végzek, a sportolással kapcsolatban lehet igazad van. A 160cm-hez képest 63kg vagyok,úgyhogy rám is férne. Nem az idővel és nem is a lustasággal van a gond. Nagyon magas a pulzusszámom 110-120 között van, 125/80 vérnyomás mellett. Futok 2 kört és kiugrik a szívem, meg lüktet a fejem.
2010. dec. 26. 13:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennek a teának viszont nagyon örülök. Nem is drága, és lehet jó lenne a magas pulzusszámomra is. Köszönöm szépen :-)
2010. dec. 26. 13:48
 9/9 Tinker Bell ***** válasza:
Szívesen! Remélem használ neked is! =o)
2010. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!