Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb egy hete nagyon bevertem a...

Kb egy hete nagyon bevertem a fejemet a tv-m sarkába vérzett fájt kb 10 percig és elmúlt tovább?

Figyelt kérdés
De tegnaptól szörnyen fáj a fejem van amikor elmúlik de ha hirtelen megmozdítom akkor nagyon fáj lehet a kettőnek valami köze egymáshoz? Nekem nagyon ritkán fáj a fejem nem is emlékszem mikor fájt utoljára kb 3-4 éve.18/f
2010. dec. 26. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Orvoshoz kellett volna menned a fejeddel, minden fejsérüléssel orvoshoz kell menni, mert sajnos napokkal-hetekkel később is okozhatnak problémákat. Nem biztos, hogy amiatt van, lehet vérnyomásprobléma, vagy frontérzékenység, és még sok minden, de lehet az esés utóhatása is. Még nem késő dokihoz menni, azért nézesd meg...
2010. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül hányingered nem volt? Csak mert akkor agyrázkódás is esélyes.
2010. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hányingerem nem volt de egyszer visszajött a kaja Már kezdek megijedni :S
2010. dec. 26. 23:16
 4/4 A kérdező kommentje:
ha alapból nem érzem de jobbra-balra rázom a fejem akkor nagyon fáj
2010. dec. 26. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!