Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhatja a szédülést, hogy...

Okozhatja a szédülést, hogy tegnap bevertem a fejem?

Figyelt kérdés
Tegnap csak az esés után szédültem meg pár másodpercre, de utána már semmi bajom nem volt. Ma reggel amikor felkeltem úgy megszédültem, hogy visszaestem az ágyba. Azóta a mai napon 5-6-szor előfordult, hogy le kellet ülnöm vagy nekitámaszkodnom vminek, mert alig bírtam megállni, úgy megszédültem.
2010. máj. 20. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Persze!!!Azonnal menj orvoshoz,lehet agyrázkódás vagy bármi!Ilyennel nem szabad játszani!
2010. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy egy kisebb agyrázkódást kaptál, de az is lehet, hogy a vérnyomásod/vércukrod esik le. Lehet, hogy az esés is az miatt következett be? Elmehetnél a háziorvosodhoz, mert egyikkel sem szabad játszani.
2010. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az esés azért következett be, mert kosáredzésen az indulót úgy akadályoztam meg, hogy ráugrottam a hátára és átgurultam rajta.
2010. máj. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!