Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 nap alatt tudok valamilyen...

1 nap alatt tudok valamilyen orvostól vizsgadrukk ellen felíratni valamit?

Figyelt kérdés

Nem ilyen Xanax meg hasonló kábító cuccokra gondolok hanem ami a testem lazítja úgy hogy ne remegjen a hangom, kezem, stb (nem értek hozzá, mintha Propanolol meg hasonló dolgok erre hasznosak talán?). Nem pánikolok, lélekben nyugodt vagyok, de a testem szóbelin mindig totál stresszben van, nem tudok magabiztosan viselkedni, hiába tudom az anyagot :(


Valerian, citromfűtea stb gyógynövényes dolgok, teák sajnos olyanok mintha be sem vettem volna.


Naponta többször relaxálok és elképzelem hogy nyugalomban lezavarom a szóbelit, de már most érzem hogy elkezdett emelkedni az adrenalin szintem, 8 nappal vizsga előtt.


2010. dec. 28. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Aligha. Hacsak nem valami kontar orvoshoz mesz. A masik el akar majd veled beszelgetni, tippeket adni, hogy hogy eld at a vizsgat, gyogyszer nelkul stb. Allando orvoshoz kell menned, idegen nem fog neked semmit felirni. Gyogyszert mar ket hettel el kell kezdeni szedni, hogy hasson is valamit. Egyaltalan hasznosak e, segitnek e valamiben, vagy bevehetsz egy cukorkat is.

Meg az eletben nagyon sok drukkos dolog fog tortenni, majd mindenre be akarsz szedni valamit. Tapasztalattal majd nem fogsz es a hangod remegni.

2010. dec. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van egy Gelsemium nevű homeos cukorka, gyógyszertárba lehet kapni. 5 szemet kell elszopogatni, mondjuk napi3szor. Előtte utána nem szabad enni fél órát, mentolosat se szabad. Olvass utána. Írod, hogy relaxálsz, úgy érted meditálsz, akkor valamit nem jól csinálsz.
2010. dec. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm az általános jó tanácsot. Hiszem hogy nem kell sok év és én is igyekszek másokat lebeszélni a gyógyszerekről :) De addig is kutatási eredmények alapján döntve beveszem azt, ami a jelek szerint jó befektetés a hosszú és rövidtávú hatások mérlegelése szerint...


Második: érdekes ez a golyó amit írsz, köszönöm a tippet!

2010. dec. 28. 10:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!