Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Attól lehet bajom, hogy...

Attól lehet bajom, hogy naponta több, mint egy liter teát megiszok?

Figyelt kérdés
Picwick zöld tea, ez a kedvencem. Lehet tőle valami bajom? (bármilyen vesebaj, vagy a cukortól esetleg vmi)
2010. dec. 28. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A cukorral vigyázz! Amúgy szerintem nem gond, hogy ennyit iszol.
2010. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vurugya béla válasza:

Én vagy 10 éve naponta legalább 2 liter folyadékot iszom. (Félliterszám a tejet, laza fröccsöt, teát, sört, stb.) Eddig semmi bajom tőle. Valahol azt olvastam, nyáron meg legalább 2 liter folyadék javasolt.

vurugya

2010. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy liter tea még nem vészes. Van benne koffein, egy literben már nem is kevés, ami nem kifejezetten egészséges, de nem vészes. A cukorral hosszabb távon lehet gond, ha nem úgy iszod a teát, hogy két pohárral reggeli után és két pohárral ebéd után, és utána fogat is mosol.
2010. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Búúú, a teában tein van, nem koffein, és az másképp hat. A koffein a szívet pörgeti fel, a tein az idegrendszeren keresztül élénkít.
2010. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!