Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt meg kéne mutatni orvosnak,...

Ezt meg kéne mutatni orvosnak, vagy nem vészes?

Figyelt kérdés
Van egy kis bőrdarab ami elég rossz helyen van és borotválkozásnál már belevágtam párszor, és egyre inkább lejött onnan. Most nemrég megint megsérülhetett valahogy, mert a vége sötét lett és ilyen száraz tapintású és már alig tartja ott valami a helyén. Nem szemölcs, hanem csak egy kis kinövés, régen vett le rólam ilyeneket a bőrgyógyász, mert engem zavartak, csak ez valahogy kimaradt. Most el kellene mennem orvoshoz, vagy ez természetes, hogy gondolom megszűnt benne a vérkeringés és leszáradt...vagy mit csináljak vele?
2010. dec. 28. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben.
2010. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mostanában sokat jártam orvoshoz, meg nincs is rá időm, ezért ha nem kell feltétlenül inkább kihagynám...végülis nem történt katasztrófa majd a természet megoldja. Mert mi lehet ebből bajom?
2010. dec. 28. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az is szemölcs és érdemes levetetni ha folyton megsérül.
2010. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!