Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja tele vagyok allergiá...

Pár napja tele vagyok allergiás kiütésekkel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy 4-5 napja tele vagyok szerintem allergiás kiütésekkel, az egész testemen és nagyon viszket. Mit tegyek?
2011. jan. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem jutott még eszedbe, hogy esetleg orvoshoz kellene menni?
2011. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak hétvégén zárva.
2011. jan. 1. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Kálcium Sandoz pezsgőtabletta, vagy Chlaritin akut allergia ellen, viszketés, tüsszögés stb. De inkább menjél az ügyeletre. Mire tippelsz mit ettél, ittál olyat, amit eddig nem? Majonéz, tojás, erőss, fűszeres étel?
2011. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg jó a calcium pezsgőtabletta, nekem injekció is van itthon, mert allergiás vagyok a darázscsípésre. De ha csak kiütéses leszek akkor én is megiszom egy tablettát és minden oké. A Claritine allergiaellenes gyógyszer, egy szemtől nem hiszem, hogy elmúlna. Folyamatosan kellene szedni, és leginkább szénanátha ellen jó.
2011. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmi mást mint eddig, foggalmam sincs miért van.
2011. jan. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!