Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez milyen fajta betegség?...

Ez milyen fajta betegség? (fejfájás, tompaság, gyengeseg, laz)

Figyelt kérdés

Fáj a fejem, tompaságot, és főképp gyengeséget érzek, az izületeim is sajognak, lázam 37,8 volt,az orrom nem fujom mint egy hagyomanyos megfazasnal,

Coldrex mezes teat iszom es lazcsillapitot is szedek.

Sok folyadekot kellenne innom(mennyit) es sokat szeloztetni? meg mi az amit megtehetek hogy minnel elobb elmuljon?


2011. jan. 4. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor amikor még csak úgyérzem h lappang bennem valami beszoktam vetni egy vitaminbombát,azaz aznap sok vitamint eszem gyümölcs,gyümölcslé zöldság formájában.

Lehet ez narancs juice,hagyma a szendohoz,paprika,pár db alma de sok más is jó,csak a lényeg h egyél sok vitamint.

Majdnem mindig sikerül elkerülnöm így a bajt,sokszor megelöztem már megfázást ilyennel.Mondjuk általában 1 liter juicet szoktam inni.Probáld meg egy probát megér.

2011. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy megfázás vagy influenza. Nekem is ilyen tüneteim vannak, de nekem nem volt sem hőemelkedésem, sem lázam. Azt mondta a doki, hogy ha lesz lázam, akkor menjek vissza, mert akkor valószínű, hogy influenza.
2011. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most ne szóljatok be, de én olyasmit hallottam, hogyha beteg vagy a vitaminok pont hogy ártanak, kivéve a c vitamin.Bár, ha az első válaszló mindig meggyógyul tőle, akkor megdől a dolog.

Egyébként igyál sok mézes teát, amennyi csak beléd fér, sok C vitamin, ha az orrod is elkezd bedugulni, fújd ki mindig, mert abban is szaporodnak a bacik.

2011. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom, próbálj meg pihenni! hátha az segít:) bár nekem is lehetne rá időm..
2011. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Anyum már csinalt ilyen gyumolcstalat amiben fel van vagdosva minden fele gyumi.

Teat iszom,folyamatosan ahogy tudom nyomom le ...es pihenek is. C vitamint is vettem be,egyszer neztem doc.filmben,hogy C vitamin nem arra valo,hogy megelozuk a megfazast,hanem inkabb segit a megfazason hamár elkaptuk akkor meggyorsitsa a felgyogyulast.(de szedhetjuk akkor is ha nem vagyunk betegek mert anti oxidansokat is tartalmaz es aszem imunrend.erosito)


Egyebbkent mi a kulombseg a influenza es megfazas kozott?

2011. jan. 4. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
az influenzát vírus okokzza, a megfázást az, ha nem öltöztél fel rendesen.
2011. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!