Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónapok óta köhögök, és nem...

Hónapok óta köhögök, és nem vagyok megfázva, nem dohányzom, ritkán szakad fel, de amellett nehezen kapok levegőt, és mintha lerakódásom lenne. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szedtem a Stodalt ami nem használt,a lándzsás utifűvet is.A köhögés megvan,de szoptatok és emiatt nem szedhetek gyógyszert.Mit próbáljak még ki?
2011. jan. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Asztma? Voltal mar orvosnal?

Ez lehet stressztol is, de lehet egy allergia is.

2011. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A köhögésre a hagymatea a legjobb állítólag. :)

Én még nem próbáltam, de rengeteg pozitív dolgot hallottam meg olvastam már róla. :)

Ha a google-ba beírod, hogy hagymatea, akkor kiad rengeteg oldalt és rengeteg receptet.

Általában olyan szokott lenni, hogy karamelizálj cukrot, és főzz meg pár fej hagymát (csak a külső száraz héját kell levenni) és a levet keverd hozzá a karamelizált cukihoz. és a végén adj hozzá mézet...kb ennyi :)

Nem egy nagy őrdöngősség, hamar kész, és egy próbát megér szerintem. :)

Jobbulást! :)

2011. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

23:14 vagyok

nem lehet, hogy téli időszak meg a fűtés miatt nagyon száraz a lakásotok, és azért köhögsz? próbálj meg párologtatni kicsit a lakásba, hátha az a baj.

Az előző hagymateás megoldás csak egy tünet kezelés lenne, és az okát kéne megkeresni a köhögésnek és azt megszüntetni.

Rengeteg oka lehet a köhögésnek...szerintem az lenne a legjobb ha elmennél orvoshoz.

Minden jót!

2011. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!