Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen a székletem?

Miért ilyen a székletem?

Figyelt kérdés

Már napok óta olyan, hogy az eleje vastagabb, és fokozatosan elvékonyodik a végefelé... alig ceruzavastagságú a végén, míg az eleje vastagabb és keményebb.

Régebben meg olyan volt (kb. 2-3 héten át) hogy mindig 2szer mentem reggel: volt egy keményebb állagú először, aztán rá 5 percre megint ki kellett mennem, de akkor meg annyira puha volt, és nem egybe jött ki, hanem nagyon apró darabokban, de nem folyékony volt, csak nagyon puha.

Ez mitől lehet? Ugyanúgy táplálkozom... no fehér kenyér, cukros kaja/pizza/hamburger max. heti 1szer, de inkább csak 2hetente egyszer ha elmegyek haverokkal, no cukros üdítő/zsíros kaja, sok rost, zöldség, gyümi, no husi. (Vega vagyok, tojást sem eszem, tejet nem iszom, csak tejtermékeket eszem.)


2011. jan. 17. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] Itt talán megtudod,mi,miért van.
2011. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem szart kéne reggelizni.
2011. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!