Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért csak 4 naponta van...

Miért csak 4 naponta van székletem?

Figyelt kérdés
Mit tehetek?
2011. okt. 2. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb valószínűséggel nem eszel elég rostot, nem elegendő a folyadékfogyasztásod, lassú az anyagcseréd, pajzsmirigy alulműködés.

De úgy tudom, hogy ez még épp belefér a normális kategóriába is.

Neten sok olyan oldal van ahol az ételek rosttartalmát megtalálod, étkezz eszerint, igyál meg napi 2 liter vizet minimum.

Magas szulfid tartalmú vizek is segíthetnek, mint a Salvus víz, vagy pár szem lenmagot nyelj le sok folyadékkal.

A hashajtókat nem feltétlen ajánlom, mert hozzászokás alakulhat ki állandó használata miatt(persze, van, hogy szükséges, de állndó alkalmazása nem előnyös)

2011. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak 2-3 naponta van, de van amikor 4 naponta... a tesómnak, szüleimnek pedig naponta, valamikor naponta többször... én sem tudom mi lehet a probléma, de nem is nagyon törődök igazából vele... szerintem csak azért mert én nagy keveset eszem..:D
2011. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen problémám volt, aztán utána olvasgattam, és többen ajánlották az Oxytarmot, és bár nem élek ilyen étrendkiegészítőkkel, úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Azt kell mondjam, nem bántam meg, mert mióta szedem, azóta teljesen normálisan minden reggel megyek wc-re, semmiféle görcsölés, hasfájás, semmmi nincs,úgyhogy szerintem olvasgass utána, és ha teheted próbáld ki, mert szerintem megéri.
2011. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dejó neked...
2011. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval.
2013. márc. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!