Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontérzékenyek? Éreztek...

Frontérzékenyek? Éreztek mostanában valamit?

Figyelt kérdés
Röviden a gondom:Néhány éve megrepedt az egyik lábujjam.Néha-néha belefájdult, de most egyszerűen kibírhatatlanul fáj.Nem ütöttem meg, nem léptek rá, semmi hasonló.Arra lennék kiváncsi, hogy esetleg az időt érzi vagy nézessem meg.Bár ennyi idő után mit tudnának kezdeni vele....
2011. jan. 19. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak melegfrontra vagyok érzékeny, egy régi jó mély sebhelyem fáj olyankor a térdem alatt.

Most hidegfront van, napok óta mondják, hogy visszajön a tél a hét második felére.

Amúgy tájékoztató jelleggel elmondom, hogy a rosszul összeforrt csontokat, ha gondot okoznak, újra eltörik, és begipszelik, hogy jól gyógyuljon össze :)


25/N

2011. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fájdogál egy kicsit a fejem, tegnap se voltam jól meg asszem hétfőn se, nem tudom, hogy frontérzékeny vagyok-e, de lehet:)
2011. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ősszel volt egy bokasérülésem, és mostanában megint eeléggé fáj
2011. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!