Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ha valaki NAGYON...

Szerintetek ha valaki NAGYON KIS MÉRTÉKBEN írtózik a vértől az még lehet ápolónő?

Figyelt kérdés
Én pl. a vértől nem annyira,hanem mikor mondjuk egy emberbe beledöfnek egy tőrt,akkor elfordulok.Ez még befolyásolja a későbbi nővéri pályámat?
2011. jan. 21. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ehhez hozzá lehet szokni. ha nem vagy ájulós, gyomorfelfordulós, akkor semennyire sem befolyásolja (ha az vagy, akkor nehezen lehet belőled nővér, de nem írtad, szóval gondolom, nem vagy rosszul).
2011. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit erõssebbé teszed magad,akkor biztosan menni fog.
2011. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem!A vér szerintem szép látvány,de a baleseti sebészetre biztos nem megyek...
2011. jan. 21. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
A sebészeten, traumán kívül bárhová mehetsz. Én se bírom a brutál sérülések látványát, mégis nővér vagyok...
2011. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hányszor láttál már igaziból olyat, hogy valakibe beledöfnek egy tőrt? A film az más, mint az élet.

2011. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze!Ez egy szemléltetés.Ha valaki bejön a balesetire homlokában ceruzával,vagy felvágott erekkel
2011. jan. 22. 18:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Újszülött osztályra és szülészetre mennék
2011. jan. 22. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ott is lesz vér rendesen.
2011. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A brutál helyzetekről beszélek!A szülészeten természetesen van vér,de az annyira nem kavar fel.Csak a sebészi dolgok.
2011. jan. 23. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!