Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet erős szívdobogásom...

Mitől lehet erős szívdobogásom? Van hogy reggel is úgy ébredek hogy nagyon erősen dobog a szívem de egyáltalán nem ver gyorsan. Ez mitől lehet? 16/L

Figyelt kérdés
családban apának szokott ilyen lenni de azért mert ő szívbeteg de engem még kiskoromba megvizsgáltak hogy nem-e örököltem és akkor azt mondták nem.. de mostanában mégis gyakran van hogy elég erősen dobog a szívem...
2011. jan. 22. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Erős szívdobogás jelentkezhet stressznél is felfokozott életmódnál. Nem tudom mennyire stresszelsz. Menj el orvoshoz, elküld egy-két vizsgálatra. Ha idegi alapon van , akkor tanulj meditációt, relaxációt, jár egy sportolni pl fitnessre.


Ha nyugtatót irna fel az orvos, az jól gondold meg , a hozzászokás gyors és függőség alakulhat ki. És te még nagyon fiatal vagy ehhez.

2011. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!