Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már két hete erős fejfájásom,...

Már két hete erős fejfájásom, és állandó hányingerem van. Szédülök, gyenge vagyok. Ma reggel hánytam is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A rosszullétek nem időnként jönnek, hanem folyamatosak. A koponyámon bal oldalt a kiálló kis csont fáj őrülten, sokszor kisugárzik az egész fejemre, és annyira fáj, hogy alig látok, felállni nem bírok. 20 éves nő vagyok.

Az orvosom tőlem 300 km-re van (mert albérletben lakom), ezért nem mentem eddig. Nem tudom mi lehet ez... ha van itt az oldalon egy természetgyógyász vagy orvos, vagy hozzáértő, szívesen venném a válaszát. Nyilván így nem lehet diagnózist felállítani... de kizárhatjuk a terhességet, ha rendesen van menzeszem (bár megszakításos módon védekezünk)? Mi lehet ez?


2009. márc. 4. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Találgatni lehet, csak nem igazán érdemes. Terhességtől függetlenül panaszaid indokolják az orvos felkeresését. Orvoshoz elmehetsz a jelenlegi tartózkodási helyeden is, megvizsgálnak csak táppénzre nem vehetnek.
2009. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán migrén,de jobb ha orvoshoz mész.Ha albérletben vagy attól még választhatsz orvost a lakóhelyeden is.Keress fel egyet,biztos tud valaki ajánlani.Ő átkéri a papírjaidat a háziorvosodtól.Ha visszaköltözöl ugyanezt kell tenned csak fordítva.


Mielőbbi gyógyulást neked.

2009. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőre migrénnek hangzik, de hogy mi okozhatja, ezt csak orvosi kivizsgálás derítheti ki 100%-ra. Akár az ügyeletre is bemehetnél, ott biztos ellátnak és meg tudják mondani, hogy merre indulj tovább. Szerintem kell bejelentett tartózkodási hely, hogy háziorvost keress. Ne halogasd tovább, nehogy rosszabbul legyél! Nincs aki elvigyen orvoshoz?
2009. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a párommal élek, ő minden nap nyolcig dolgozik, és kocsink sincs, de megoldjuk valahogy... pesten vagyunk. köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. márc. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!