Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne megerősíteni?...

Hogyan lehetne megerősíteni? Elöljáróban annyit, másfél éves a kisebbik lányom, a párkapcsolatom nem a legjobb, anyagi téren se vagyunk valami jól. Ja és 30 éves vagyok

Figyelt kérdés
Egy ideje eléggé legyengült az idegrendszerem,időnként magas a vérnyomásom(gyógyszert szedek)különböző rosszulléteim vannak,gyengének érzem a szívem.Alapjában véve is eléggé aggódós vagyok,de vannak olyan időszakok,amikor úgy érzem"alig élek",azonkívül minden apró dolog nagyon érzékenyen érint.Mivel tudnám az idegrendszeremet feltúrbózni?
2011. jan. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék erre, mert hasonló az én helyzetem is a párkapcsolatot kivéve.

De szerintem ha valakinek az idegei tönkremennek már nem igazán lehet segíteni. Esetleg meditáció vagy teljes szemléletváltás. Hátha tud valaki valami okosat.

2011. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia!elkezdtem jógázni,időnként eljárok futni,de sajna mindig visszazökkenek otthon a sok hülyeség miatt..remélem tud valaki valami okosat mondani..:-)
2011. jan. 23. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok:(


néha félek egyedül lenni a gyerekekkel. Régen jógáztam itthon, nagyon jó volt. Tervezem, hogy megint nekiállok, hátha...

Nálam ez akkor a legrosszabb, ha hetekig nem jutok el sehová kikapcsolódni. Na nem kell bulira gondolni, csak egy kis bevásárlásra, hogy emberek közé kerüljek. Helyben semmi, így utazni kell. De most 2 hete sehol se voltunk, kész vagyok totál:(


Amúgy a magne b6 vitamint szokták ajánlani az idegekre. Én nem ezt szedtem, hanem a magnesii citricit, ami megmaradt a terhességből. Valamit javult a helyzet, de már elfogyott... kéne íratnom, hátha segít.


32 vagyok, 2 kicsivel

2011. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre,nem akarnék senkinek sem rosszat,mégis örülök neki,hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával:-((

ahogy a második válaszadó említette,sokszor én is félek az olyan napoktól,amikor hosszabb ideig egyedül vagyok a kicsivel,mert ha olyankor jön rám a rosszullét,szinte ellátni is alig tudom,csak arra koncentrálok ,hogy el ne ájuljak..biztosan közrejátszik ilyenkor egy kis pánikroham is...múltkor konkrétan a boltban a pénztárnál tört rám,kezdődött egy szédelgéssel,majd elöntött a víz,a szívem majd kiugrott a helyéből...már ott tartottam,hogy szólok valakinek segítsen..borzasztó volt és nagyon ijesztő az a tudat,hogy semmi előzménye egyszer csak jön és kész...mi van ha épp egyedül vagyok,akkor mit csinálok a picivel?:-((annyira rémísztő

2011. jan. 23. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy a magas vérnyomás az esetedben pszichés eredetű. ABPM mérésen voltál? Tudom javasolni az idegrendszered megnyugtatására a MagneB6 tablettát, evvel párhuzamosan pedig Nervenpfleget. Mindkettő nyugtatóan hat, de mégsem üt ki. Este jobban alszol tőle, nappal pedig nyugodtabb vagy. Amiket én írtam biokémiai megoldások. Ezen felül persze az előttem szólók módszerei is jók.
2011. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen több,mint valószínű,hogy pszichés eredetű,mert már több alkalommal volt ABPM vizsgálatom,b.1hónapja is nézték,az alapján lett kiírva a vérnyomás gyógyszerem,amit természetesen nem szívesen szedek,de már nem merek játszani vele.köszönöm tanácsod,megpróbálom szedni,amit ajánlottál,habár fagyöngy teát iszom,nem tudom a gyógyszer mellett nem lenne-e ez sok..valószínűleg ki kell tapasztalnom nekem mi a jó...köszönöm s javaslataidat:-))
2011. jan. 24. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!