Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez szívritmuszavar lehet?

Ez szívritmuszavar lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete azt érzem, mintha egy-egy pillanatra kihagyna a szívem. Tehát változó időnként, egy pillanatra mintha elszorulna, vagy kimaradna egy "ütem". Ekkor egy nagyon rövid nehéz légzést, olyan légszomj szerűt érzek. De mondom csak pillanatig tartó érzés! Mi lehet ez?
2011. jan. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
extrasystole. egy orvosi vizitet megér, de fiataloknál legtöbbször ártalmatlan
2011. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irány az EKG! Kb. 3 perc alatt kész, nem érzel az ég világon semmit és azonnal megmondják hogy van-e valami. Háziorvosodtól kérhetsz beutalót.
2011. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem, hogy tényleg egy jelentéktelen valami. Amiért aggódom az, hogy csak egy pár hete van, és sajna a vérnyomásom is magas. Van olyan, hogy akár 5-10 percenként is érzem, nyugalmi állapotban is, és olyankor is amikor épp jó a vérnyomásom. Tervezem az orvost.
2011. jan. 23. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:

EKG és szívultrahang:)

De nem lesz semmi! Nekem évek óta vannak extráim, hol több, hol kevesebb, voltam vele kardiológusnál is. Semmi baja a szívemnek. De mint írtam, egy kivizsgálást megér! Már csak azért is, hogy megnyugodjál!

2011. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért írtad, hogy nem lesz semmi?
2011. jan. 23. 23:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, erre értettem.
2011. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!