Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Szívritmuszavar?...

Mi lehet ez? Szívritmuszavar? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár hete (kb 2-3) érzem, hogy nagyokat ver a szívem. Nem gyorsan, és elméletileg a vérnyomásom is rendben van. Én mégis érzem, és elég kellemetlen. Legdurvább esetben már kabáton keresztül és bőven érezni. (nem csak én, mások is) Időnként elmúlik 1-2 órára, azután megint elkezdi.

Mitől lehet ez? Kardiológia?


2011. febr. 16. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni: 17/F
2011. febr. 16. 15:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is ugyanez volt, elmentem egy kardiológushoz aki megvizsgált(ekg, ultrahang) és végül kiderült, hogy szívbillentyű problémám van.

Szerintem mindenféleképpen menj el dokihoz, bár lehet, hogy semmi komoly bajod sincs csak stresszes vagy. :)

2011. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló, én nem folyamatosan éreztem, viszont naponta többször egyszer-egyszer nagyobbat dobbant a szívem. Akár 1 órán belül többször is,de csak egyet-egyet...mostanában nem érzem,ezelőtt azért 1-2hónapig ez folyamatosan jelentkezett.

Én nem mentem el orvoshoz, ha jelentkezik legközelebb,mindenképpen kivizsgáltatom!

2011. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mértem egy vérnyomást. Visszavonom, hogy normális. 159/96.

Pulzusom normális :D Na mind1, igyekszem megnyugodni, nem rá gondolni.. Csak annál rosszabb lesz :D Köszi a válaszokat!

2011. febr. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!