Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma voltam labor vizsgálaton,2...

Ma voltam labor vizsgálaton,2 nap múlva lesz eredmény, kimutatja ha valamilyen betegségem van?

Figyelt kérdés

Már félek előre,sajna eléggé szorongós vagyok.Pár hónapja szültem,gyakran izzadok,gyomoridegem van,gyengeség jön rám.

Emiatt nézetem meg a vérképemet,de már szorongok,nehogy valami bajom legyen.Mit lehet tenni ez ellen?


2011. jan. 25. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vérszegény vagy, azt biztosan.
2011. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szültem,azóta izzadok nagyon. De nem érzem,hogy bajom lenne. Én is tervezem,hogy elmegyek 1 vérképre,de még nem volt rá lehetőségem.
2011. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Nekem hirtelen jön az izzadás,ilyenkor ideges leszek,gyomorideg,gyengeség.Szerintem lelki oka van,

ezt a szorongás váltja ki.Emiatt is nézetem meg,ha jó a vérkép,akkor valószinü ez okozza.

2011. jan. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!