Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány nap után van kész a...

Hány nap után van kész a labor eredmény?

Figyelt kérdés
Mármint amikor nem az RIbe megyünk hanem a városiba... / kisvárosba vagyok u.ugy megcsinálják.../
2011. szept. 20. 12:23
 1/7 anonim válasza:
1 nap alatt megvan. Itt Dunaújvárosban legalábbis így van. Bementem 10-re, aztán másnap délután 2-3 körül mehettem érte
2011. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már másnap kész volt(Székesfehérvár)
2011. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen vizsgálatokat kért a doki, általában másnap délutántól lehet érte menni, de nekem pl az egyik hormonvizsgálatra rendszeresen 3 hetet kellett várni, mert összegyűjtötték hozzá a vérmintákat, és csak 3 hetente végezték ezt a vizsgálatot. De attól a többi értéket megkapod, ezt pedig később.
2011. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól is függ milyen lelet. általában délutánra megvan.Amit tenyészteni kell az 3-5 nap.De van olyan vizsgálat is ami 1-2 hét
2011. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit néztek?

Rutin labor 1 nap.

Hormonvizsgálatok általában 1 hónap.

Mindennek megvan tényleg a maga ideje.

2011. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
teljes vizelet. össz.fehérje...
2011. szept. 20. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem másnapra volt meg, egyenesen a háziorvoshoz küldték.
2011. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!