Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor nagyon hideg van odakint...

Mikor nagyon hideg van odakint én meg kimegyek havat lapátolni vaqy valami mást csinálni és miután bemegyek a kezeim teljesen bedagadnak ez lehet hogy valami allergiás tünet?

Figyelt kérdés
hogy tudom ez kezelni mert nagyon fájdalmas meg rossz érzés is
2011. jan. 26. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hidegről mész be gyorsan melegre, és meleg vízzel mosod meg a kezeidet, vagy ráteszed a kezeidet a radiátorra, akkor ez lehet az oka. Nekem is szokott ilyen lenni, hogy ha hidegről bejövök, feldagad picit az összes ujjam.
2011. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, olyan iszonyatosan bedagad, és tiszta kemény lesz, úgy érzem szétreped..Elég rossz. De ez azért van mert kint lefagy bent meg hirtelen meleg éri.
2011. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
olyan langyos vízzel mosok kezet utána mert akkor nem viszketnek az ujjaim :D
2011. jan. 26. 17:44
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval akkor ez semmi allergia vagy valami mit tudok utána tenni??
2011. jan. 26. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy egyszer 2-3 eve megfagyott.az minden telen kiujul.Nekem is ez van,kellemetlen mert dagad,viszket,de vannak ra nagyon jo kremek.Nekem egy nagyon zsiros korovirag krem(ejszakara vastagon bekenni,ra egy kesztyu)bevalt.Ot evig kinlodtam vele,a tavaly enyhult az iden meg csak egyszer a tel elejen volt bedagadva.SZerintem probald meg,nem draga.
2011. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi koromviragot akartam irni
2011. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. jan. 30. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!