Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobban szeretnék tanulni,...

Jobban szeretnék tanulni, erre van valami gyógyszer, mit ajánlotok? Bilobil vagy valami más?

Figyelt kérdés

az a baj h van amit nehezen jegyzek meg és a mondtatok elejét elfelejtem vagy kihagyok pár rész és így nem teljes a tanulás, mondjuk igaz h van amit magolok meg van amikor energiám sincs :S azért arra gondoltam h vmi gyógyszerrel esetleg bilobillal úgymond feltuningolni a tudásom mivel h 3.os vagyok...

és ez nem ide tartozik de olvastam az újra érettségizésről ez mit jelent?


2011. jan. 27. 11:43
 1/8 Okoska törp válasza:
A memolife tabletta nekem bevált,vény nélkül kapható kb. 2000Ft. egy doboz (24tabletta)
2011. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi árba végül is ugyanott van :) és neked milyen tapasztalataid voltak? pl 2 oldal helyett 4et tudtál jobban megtanulni jobban tudtál-e figyelni
2011. jan. 27. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha általános iskolában vagy 3. osztályos (gondolom, mert ha középsulis lennél, 11-et írtál volna), akkor szerintem ne szedj semmit. Igyál sok ásványvizet, egyél almát, aktívan tanulj (ne csak ülj a könyvön, s azon gondolkodj, már megint nem megy), mondd vissza magadnak a leckét, és ha már biztos a tudásod, csak akkor lépj a következő anyagra. Nagyon sok diáknak az a problémája, hogy nem tanítják meg őket tanulni (engem sem, nekem egyetemen kellett rájönnöm, hogyan tudok hatékonyan elsajátítani több száz oldalt pár nap alatt, addig is jó eredménnyel szerepeltem, de nem tudtam, hogyan kell tanulni). Ilyen fiatalon ne szedj semmi agyserkentőt, még akkor sem, ha esetleg mégsem ált.sulis lennél, hanem gimis.

25/N

2011. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár az újra érettségi kérdése mégiscsak arra enged következtetni, 11-es vagy, ennek tükrében is áll az előző javaslat.


utolsó

2011. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen 11 vagyok... csak már szóban meg van szokva h 3.ost mondok nem 11-et
2011. jan. 27. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Omega3 zsirsav-kapszula 1000 mg-osból napi 1-2 db.
2011. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Xaba89 válasza:

MagneB6 nekem bevalt.Mondjuk en a vizsgak elott kezdtem el szedni 2 honappal, es ereztem ,hogy tobbet birok,nem faradok le olyan konyen es jobban koncentralok.

22\F

2011. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vitaminokon kívül, koncentrált tanulás, értem ez alatt: csend van, nem vonja el semmi a figyelmedet, (nincs zene, tv stb.) hangosan mondod fel az anyagot magadnak és visszaellenőrzöl. És ha nem vagy egyetemista akkor ezt lehetőleg nem hajnali 3kor teszed.
2011. febr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!