Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éreztétek a földrengést? Hogy...

Éreztétek a földrengést? Hogy vagytok tőle?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki azóta rosszul van?
2011. jan. 29. 22:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Én nem voltam részese csak tavaly, de az Miskolcon volt.

Azt olvastam, hogy 4,2-es erősségű volt...:S Az már igen erős!

2011. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit.
2011. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Elég szarul vagyok reggel 9től du. 5ig piáltunk.

Annyit éreztem h néha a lábam kibicsaklott.

18/F

2011. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

Jah és én is Miskolci vagyok. szóval.

:D

2011. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

Szia! Mi éreztük. Nagyon fura volt. A kanapén ültem, és egyszercsak hallottam egy durranást, aztán elkezdett mozogni a kanapé, a csillár, és az ajtók. Apa felesége nagyon megilyedt, és azóta is csak ezen aggódik (amiért sajnálom), de én egyáltalán nem félek.

Egyréazt azért, mert, ha baj lesz azon úgysem tudok változtatni, hameg nem lesz semmi, akkor meg még érdekes is (legalábbis nekem).

Másrész, én egyáltalán nem félek a haláltol!

Te hogy viselted, mit éreztél??

15/L

2011. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem, de apám igen. Hazajöttem a szüleimhez Zalaegerszegre. Apám a 9. emeleti lakás nappalijában feküdt a kanapén és nézte a híradót. Én anyámmal az ebédlőben beszélgettünk. Apám háromnegyed hét körül kijött hozzánk, hogy mozgott alatta a kanapé és mozgott a csillár is. Mi persze anyámmal egyből kinevettük, hogy butaságokat beszél, mert mi nem éreztünk semmit. Utána hallottuk a hírekben, hogy akkortájt tényleg földrengés volt a Dunántúlon. Kicsit meglepődtünk, de nem váltott ki bennem semmilyen rossz érzést.
2011. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
a földrengés érzett engem
2011. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
4,7es erősségű volt és Oroszlány volt az epicentruma. Itt Fehérváron durván lehetett érezni mozgott a panel rendesen kicsit besz@rtam :D
2011. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

mi húgommal inkább örültünk neki, mármint, meglepődtünk, de nagy élmény, hogy jé, ilyet is megértünk, megbeszéltük, milyen érzés volt, milyennek tűnt.

meg lelkesen kérdezgettem az ismerősöket, barátokat, az ország minden pontjáról, hogy éreztek-e valamit és ha igen, milyen intenzíven.

hát, ennyi.

bezzeg anyám nagynénje azóta félóránként felhív, hogy ugye nem lesz utórengés és hogy ez a 2012-es világvége előzménye - mind meghalunk, stb.

szerintem fölösleges félni, tudomásom szerint nem történt komolyabb baj annál, hogy néhány épületben kisebb kár keletkezett - azaz mindenki él és virul. ez a lényeg.

nem értem, miért kell rettegni. elhiszem, hogy ijesztő, szokatlan, de pánikolni... minek?!

18/L

2011. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Azt olvastam, hogy 4,2-es erősségű volt...:S Az már igen erős!"

4,7, de hogy igen eros lenne??:D Jaj ne haragudj, de ezen jot nevettem. Ez a foldrenges lofutty! Semmilyen komoly kart nem okoz az epicentrumban sem.

[link]

2011. jan. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!