Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek a FÖLDRENGÉST 08:08...

Éreztétek a FÖLDRENGÉST 08:08 perckor Bp-en?! .

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 08:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

08:08-kor most az előbb megmozdult a padló, jobb-balra lengett minden a lakásban, a könyvespolcom is ingott, azt hittem kiszalad alólam a szék!...

Utána még 3x kisebb mozgást éreztem...

2011. júl. 11. 08:13
 2/26 anonim válasza:
Én Székesfehérváron 10. emeleten lakom és én is éreztem az elmozdulást.
2011. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtad, hogy hányadik kerületben laksz. Mert én a XXII. kerületben semmit nem éreztem. Lehet, hogy azért, mert kisebb volt.

De az is lehet, hogy valami hatalmas jármű haladt el, nem? Egy barátnőm régen a villamospálya közelében lakott és állandóan érezni lehetett a remegést, amikor a villamos elment.

2011. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nálunk januárban volt hasonló... :-[[
2011. júl. 11. 08:26
 5/26 anonim ***** válasza:
Én Oroszlányban éreztem, de csak egy pillanatig tartott. Egész család észrevette. Kettes erősségre saccolom.
2011. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Bp. XII. kerület (4. emelet)...

Biztos, hogy nem nagyobb jármű miatt éreztem, mert olyan óriási jármű nem járhat nálunk, hogy berezegjen a 4 emeletes régi építésű házunk!...

Ez biztos, hogy földrengés volt!...

2011. júl. 11. 08:28
 7/26 A kérdező kommentje:
Ha Buda, Székesfehérvár, Oroszlány részen éreztük, akkor ez a Duna nyugati oldalán történhetett... :-((
2011. júl. 11. 08:31
 8/26 anonim ***** válasza:
Viszont, pár éve itt Bp.-en éreztem földrengést. Pont újév napján. A székem erősen mozgott, a szobám állólámpája úgy megmozdult, hogy megijedtem! Mert úgy mozgott, mintha a poltergeist rázta volna meg! A barátnőm is ilyen élményről számolt be, azt hitte ő is, hogy szellem járt a lakásban, amikor a szobájában tanult.
2011. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Na, itt is a hír, hogy tényleg földrengés volt :


Földrengés volt Magyarországon, Budapesten is érezni lehetett


2011. július 11., hétfő, 08:29 • Utolsó frissítés: 2 perce

Szerző: hvg.hu


Hétfő reggel röviddel 8 óra után az előzetes adatok szerint 3,7-es erősségű földrengés volt Magyarországon - erősítették meg a hvg.hu kérdésére a Georisk Földrengés Mérnöki Irodánál.

(További információk hamarosan)


[link]

2011. júl. 11. 08:33
 10/26 anonim válasza:
Tatabányán én is éreztem,egy kicsit mozgott az ágy alattam....
2011. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!