Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős nyomás érzése a fejben...

Erős nyomás érzése a fejben mitől lehet? Nem magas a vérnyomásom, sőt inkább alacsony.

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
biztos tumor
2011. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

biztos nem -koponya MR+MRA

de köszike:))))

2011. jan. 30. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet keveset aludtàl,vagy az idõjàràs is befolyàsolhatja.
2011. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen fejfájás gyötör? MIGRÉNES? amely nagyon erős fájdalom, lüktet bele a fél fejed, hányinger gyötör?vagy STRESSZ okozta fejfájásod van? Ez az egész fejet nyomja, satuba szorítja. Ez képes egy bizonyos szinten megrekedni, és kellemetlenkedni. Mi okozhat még fejfájást?Pl: étel /füstölt hús, csoki, kávé vörösbor/ éhezés, tartós böjt, székrekedés, gyógyszer, vegyszer, megfázás, vérnyomásprobléma, kialvatlanság, erős fény, nyaki izmok merevsége, időjárás változás, menstruáció közeli időszak, szorongás, feszültség, kimerültség,folyadékhiány. GYÓGYMÓD: készíts teát szárított fehérfűzfakéregből. Természetes szalicilsavat tartalmazó fájdalom csillapító. Ugyancsak fájdalomcsillapításra alkalmas a borsos menta levele is teának megfőzve.Borsmenta olajjal bedörzsölheted a halántékodat is. Ha már a masszírozásnál vagyunk, jól ismert megoldás, a tenyér húsos párnájára mért nyomás. Addig nyomd, ameddig bírod, míg jobban nem fáj a nyomás, mint a fejed. Jobbulást!!!
2011. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy alacsony a vérnyomásod! De most komolyan mondom, vagyis írom, nekem is alacsony és sűrűn van nyomásérzet a fejemben, több helyen is olvastam, hogy mindenki magas vérnyomásra gondolna, de az alacsony is okozhat fejfájást és idegességet is, stb...
2011. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
koponya MR és MRA-t hogy csináltattál? Ha folyamatos fejfájással elmegyünk az orvoshoz akkor beutal MR-re? Vagy milyen ok kell ehhez?
2011. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sokat fájt a fejem,szinte minden nap és már nem volt elég rá a sima fájdalomcsillapító,neurológiára küldött a háziorvos,és ott megvizsgált és elküldött MR-re,3 hetet vártam,aztán megcsinálták,a kontrasztanyagtól elég rosszul voltam,de negatív lett....egyébként közben derült ki,hogy nyakcsigolya kopásom és vashiányom is van,ezek még rásegítenek a fejfájásra....
2011. febr. 3. 09:46
 8/8 pitypangqueen ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is két napja nyomás van a fejemben(csak egyik oldalon) ezért keresgéltem itt választ.

Alacsony a vérnyomásom nekem is,lehet,hogy akkor tényleg ez is okozhatja,ha más is tapasztalta ilyen vérnyomás mellett.

2011. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!