Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik, ha valaki túl...

Mi történik, ha valaki túl sok vért nyel le?

Figyelt kérdés

Lesz valami probléma belőle? És ha sokszor nyel vért?

Unokaöcsém csúnyán elharapta a száját és míg elmentek dokihoz, elég sok vért nyelt egy ideig, mert nem tudta hova kiköpni, amíg poharat nem szereztek neki. Ezen kívül többször újra eleredt neki, mert ahogy beszélt, felszakadt.


2011. jan. 30. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2011. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb sötétebb lesz a széklete, nem kell megijedni.
2011. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz tőle. Vannak böllérek, akik disznóvágáskor egy bögrényit megisznak belőle. Legfeljebb fekete lesz a széklete egy darabig. Mert a gyomor megemészti, épp úgy, mint a legtöbb kaját.
2011. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csinálnak neki székletvizsgálatot, akkor hamis pozitív lesz a lelet a lenyelt vér miatt. De mivel aligha csinálnak neki mostanában, így gyakorlatilag semmi.
2011. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, h vérzett az orrom, de nagyon és akkor nyeltem le nem kevés vért. Kihánytam, ami elég undi volt, de ezenkívül nem lett bajom. De olyan is volt, h nem hánytam ki.(régen nagyon orrvérzős voltam)

Nyugi nem 3esz baja az unokaöcsidnek.

2011. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat nyel, kihányja, mivel a vér irritálja a gyomor nyálkahártyáját, de baj nem lesz belőle.
2011. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huh, köszike :)
2011. jan. 31. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!