Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Influenzás lennék? (Kérdésed...

Influenzás lennék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elkezdett nagyon durván fájni a torkom, de a szopogatós gyógyszertől enyhült kicsit. Néha köhögök, ami olyan, mintha pengéket köhögnék (a torokfájás miatt).

Végtagfájdalom nem tudom, hogy van-e, mert két napja annyira megerőltető edzésen voltam, hogy mindenem fáj, izomlázam van.

Lázam nincs.


Ami még számomra furcsa volt: alapvetően hidegkedvelő vagyok és ahol mások még jól érzik magukat, nekem már melegem van.

Viszont tegnap ehhez képest a forró radiátor mellett üldögéltem és jól esett - pedig máskor már rég kint állnék a nyitott ablakban, hogy lehűljek.


2011. febr. 3. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A lázadat bizony meg kellene mérni!Lehet egy egyerű torokgyulladás is a háttérben.A torokcuki azért segít rajta,mert bevonja arra az időre a sérült nyálkahártyát(de meg nem gyógyítja)C-vitamin,cink és fokhagyma!Dokihoz akkor menj,ha már tényleg elengedhetetlennek érzed,mert esetleg ott kapod meg az influenzát...bár szerintem a legtöbb ember nem influenzás,csak a hírektől megijedt.
2011. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Torokfájás elmúlt, láz nincs, most már a száraz köhögés helyett valami trutymót köhögök. Azt hiszem ez nem influenza, csak valami légúti fertőzés - jön a jó öreg bronchitis, pfúj...
2011. febr. 4. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!