Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg lennék? (kérded...

Pánikbeteg lennék? (kérded túl rövid. )

Figyelt kérdés

Reggel rosszul lettem a vonaton, ez már nem az első eset.

Úgy kezdődött,hogy olvastam(azt tudni kell,hogy fél órát vonatozok), mivel nem volt ülőhely álltam. Olyan a vagon,hogy egymás mellett lappal nem fér el két ember...

Szóval olvastam...azt vettem észre már megint,hogy kezd hányingerem lenni, borzasztóan fáj a fejem,izzadok,de közbe kiráz a hideg..Levetkőztem pólóra, ittam,de egyre jobban fájt a fejem, muszáj volt rátámaszkodnom a támasztóra.Reggeliztem is otthon.Aztán kezdett elmúlni, de már fáztam... Az a vicces,hogy én középen álltam,s nem volt körülöttem senki, úgy értem,hogy az elején,s végén álltak csak.


Az is közrejátszhat,ha vki sokat eszik előző nap


Mondom iskolába a bnőimnek, szerinte pánikbeteg vagyok, én meg kiröhögtem, de aztán később rájöttem nem is lehet hülyeség...A másik szerint csak leesett a vérnyomásom.


Előre is köszi!


2011. okt. 4. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az erős fejfájás utalhat a migrénre is, ami szintén járhat hányingerrel, akár hányással is és egyébb rosszullétekkel. De az is elképzelhető hogy csak az olvasás miatt volt. Én például nem tudok mozgó járműveken olvasni, mert rosszul leszek. (szédülés, hányinger...stb)

Nekem ha leesik a vérnyomásom, akkor olyan furán zsibbad a fejem és kimegy az erő belőlem, de olyan tüneteket nem produkálok mint ahogy leírtad.

2011. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a pánikbetegséget biztosan nem befolyásolja mit ettél.

Szorongásos emberek is mindenféle testi tünetet képesek produkálni, de neked azt mondom, hogy lehet nem ártana pár kivizsgálás. A vérnyomásod is lehet rossz, esetleg lisztérzékenységre tudnék még gondolni.

2011. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első körben én is a vérnyomásra/vércukorra/kevés oxigénre gondolnék, pánikbetegség csak akkor jön a képbe, ha minden mást ki lehet zárni.
2011. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

gondoltam,hogy nem vagyok pánikbeteg:)


akkor nem olvasok állva a vonaton:D Pedig trolin, metrón,buszon tudok..ja még kocsiba nem

2011. okt. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!