Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mit jelent? Mi bajom volt?

Ez mit jelent? Mi bajom volt?

Figyelt kérdés

Reggel fejfájásra keltem, az az igazi hasogató....

ilyet akkor szoktam érezni ha nem iszok reggel tejes kávét, akkor egész nap fáj a fejem...és bármit ihatok, ehetek, nem múlik


most reggel ugyan ez, megittam a kávém, kimentünk sétálni és megettem egy Mars szeletet (meg is kívántam)és láss csodát elmúlt


soha nem volt ilyen, hogy csokitól elmúlik, nem hinném, hogy a séta segített, sosem segít


10 hetes kismama vagyok, de ha nem lennék terhes is elő szokott ez fordulni hoggy fáj a fejem, de ddig csak gyógyszerre múlt el

hogy hogy elmúlt most?


és akkor az miért van, hogy ha nem iszom reggel tejes kávét akkor fájni szokott a fejem?


2011. febr. 4. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit alacsony a vérnyomásod, a kávétól meg kicsit megemelkedik, és jobban leszel. Vagy lehet, hogy kicsit vérszegény vagy (terhesség alatt ez előfordul). Ne csodálkozz, hogy nem úgy "működsz", mint terhesség előtt, a szervezeted sokmindenre válaszolhat most másképp.
2011. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!