Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Télen mindig lefogyok, rosszul...

Télen mindig lefogyok, rosszul nézek ki, de ettől függetlenül nincs semmi bajom. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Napi 7 órát alszom átlagban, tanulok, néha stresszelek is sajnos, 20 éves vagyok. Karikásak a szemeim (nem iszom, nem dohányzom), sápadt vagyok, néha lehangolt. De az étvágyam jó, inkább többször eszek keveset (nem mindig egészséges ételeket). Esetleg valami betegség állhat annak a hátterében, hogy nem hízok? (egyébként mindig is vékony testalkatú voltam) Érdemes úgy elmenni egy kivizsgálásra, hogy tulajdonképpen semmi tünetem nincs, csak rosszul nézek ki? (de ez mondjuk tavaly is így volt télen) Csak van 1-2 ember aki megjegyezte h elég sovány vagyok.
2011. febr. 5. 14:25
 1/2 anonim válasza:

A fiú vagy akkor járj el kondizni egyél tojást. Ha tanulnod kell nem baj a 7óra alvás de aludj sztem 7-et. Szüleid is vékonyak?

Ha lány vagy szedj fogamzásgátlót attól a testvérem is hízott és jól néz ki eléggé.

Nekem ez a véleményem. Anyum védőnő szóval ne kezdj el izélni hogy kicsi vagyok.

12/F

2011. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lány vagyok és szedek fogamzásgátlót, nőtt tőle az étvágyam, de nem híztam. sőt, tojást is eszem. apukám és anyukám is vékonyak voltak fiatalként.
2011. febr. 8. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!