Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azonkívül hogy lefogyok,...

Azonkívül hogy lefogyok, milyen bajom lehet még? :S többi lent

Figyelt kérdés

a suliban nem kajálok,mert ki eszi már meg azt a szodexós moslékot? o.O

kaját nem szoktam vinni mert mindig elfelejtkezek róla meg reggel amúgy sincs időm szendvicset csinálni,örülök ha elérem a buszt

amikor meg hazajövök,bekapok pár falatot,ma pl ettem egy barackot meg 2 db pici almás sütit...hát kb ennyi volt a mai kajám :S


főtt kaját meg azért nem eszek mert (szerintem legalábbis) átveszik a hűtőben egymás szagát és ízét a kaják és így nem bírom megenni


de én ezzel is megelégszek


eddig legalábbis nem volt semmi bajom,nem szédülök,SŐT! amióta keveset eszem,valamiért jobban alszok o.O


nem lehet valami komolyabb bajom hogy nem eszek rendesen?


13l


2011. okt. 3. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Egy idő után krónikus fáradság, és a vitamin és tápanyag hiány miatt fellépő megbetegedések.
2011. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Meddőség, gyomorfekély, tanulmányi eredmény és koncentrálóképesség romlása, mindenféle betegség (nátha, influenza, köhögés stb.) gyakori elkapása, bőr, körmök tönkremenése, hajhullás. Folytassam?


Fordulj pszichológushoz, mert amiket írsz a szagokról meg a menzai kajáról, az már beteges. Kitalálták már a fedőt.

2011. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
használunk fedőt,de én még így is érzem rajtuk a másik kaja szagát és ízét....meg nem tom,a húsnak van ilyen furcsa másnapos íze amikor már napokig ott áll a hűtőben :S
2011. okt. 3. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Leeshet a cukrod és elájulhatsz bármikor, akkor meg valószínű korházban is fognak tartani egy darabig...

Amúgy gyomorfekély, cukorbetegség is nagyobb lesz a hajlamod, ha nem iszol eleget a veséidet is kikészíted, és ha soha nem reggelizel pangani fog az epéd, epekő kialakulására is nagyobb az esélyed...


Egyzserűbb ha viszel pénzt és veszel kaját bent, vagy kelj fel 10 perccel korábban...

2011. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Wáó... én is teljesen ugyanezt csináltam! jobb lesz megváltozni.. 12 éves koromban kezdődött ez a nem evéses dolog.. előtte is nagyon keveset ette, és csúfoltak is miatta, de nem érdekelt, rosszabb lett... egy napi kajám: egy két gyümölcs, egy pohár tej, és 1 darab szendvics.. össze vissza ettem, nagyon kicsike kis adagokat.. másfél évre rá, már a hajam hullott.. nem lettem persze kopasz (szerencsére!) viszont azelőtt nekem nem szokott ennyire.. fájt mindig alul a hasam, görcsölt, és alig bírtam olyankor mozdúlni.. az arcom sápadtabb lett.. szinte már..úgy néztem ki mint egy anorexiás!!!! :( szörnyű volt hallani az orvostól, hogy ha nagyon sokáig így fojtatom, az nem jelenthet jót, hiszen még egy babát se hordhatok ki!!! meg kellett változni.. nagyon nagyon nehezen, de azt hiszem sikerült.. remélem nem fogsz úgy járni mint én, mert én még szerencsésen jöttem ki ebből!!

16/L

2011. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A vitaminok és nyomelemek hiányától pedig kihullhat a hajad, a fogaid, a körmeid töredezni fognak, csontritkulás, stb. Tovább is van, mondjam még? Egyél, és keress egy szakembert.
2011. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha reggel nem csinálsz szendvicset, este akkor miért nem csinálod meg a másnapra valót?
2011. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

16L jújj :/ nekem is szokott így görcsölni a hasam...múltkor is lefeküdtem aludni és észre vettem hogy hirtelen elkezdett görcsölni és megmozdulni sem bírtam :S


és a hajam is hullik


bár én még mindig hájas vagyok :||


amúgy ma és tegnap már vittem kaját :D


csak az a baj hogy attól a szendvicstől mégjobban éhes lettem :S

2011. okt. 5. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Jah igen! (én vagyok aki így járt)

El is felejtettem!! A lábammal is lett gond... egy évig nem tesiztem(nem olyan jó ám mint aminek tűnik), és alig bírtam biciklizni, amikor megpróbáltam rá ülni egyszer, eldöltem... utána már rá kellett UGRANOM, mert nem bírtam megállni egy lábamon.. ez azért volt, mert a fontos dolgok a szervezetemben, pl. a kalcium, és a ZSÍR(semmilyen zsírok kaját nem ettem...).. ezért a lábam még a mai napig ropog biciklizés közben.. nagyon remélem, nem kell átélned amit én!

2011. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem baj az! majd meg fogod szokni a mennyiséget! (amúgy: fokozatosan egyél többet ha egy kicsit hízni akarsz, ha fogyni, fokozatosan kevesebbet, de akkor se hanyagold el az egészséges kaját..
2011. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!