Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasnyál mirigy? Hetek óta...

Hasnyál mirigy? Hetek óta hasmenésem van. Gyomortükrözés negativ. Hó végén CT. Lehet ez hasnyálmirigy?

Figyelt kérdés
Gyomortáji nyomással kezdődött, és mostanra ez a hasmenés maradt. Nem fáj semmi, nem vérzik. Mondjuk a végbelem eléggé kivan, de ez biztos a hasmenéstől. Használok Aurobin kenőcsöt. Olvastam a hasnyál mirigyről, és azóta félek.
2011. febr. 8. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha hasnyálmirigy, akkor már olyan fájdalmaid lennének azon a tájékon,hogy felfordulnál. Plussz előjönnének a cukorgondok is.Inkább epe és májgyulladás.
2011. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Végbélfájdalmadra legjobb a kamillatea. A kamillafitert áztasd be forróvízbe. Jó melegen tedd a fájdalmas részre.Ülőfürdőként is használd a kamillateát.
2011. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez kicsit megnyugtatott. Nem vagyok fiatal és még dolgoznom kell. Szóval nem hasnyálmirigy lesz. A végbelemtől meg azért félek, mert 30 éve volt egy szörnyű arany ér műtétem. Még egyet nem birok ki. 50/n.
2011. febr. 8. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Én írtam az előző végbél problémás választ.

60 éves nő vagyok. Nagyon sokáig szenvedtem én is az aranyérrel. Műtét nélkül jöttem rendbe. Bérescseppet szedtem és kamillateás kezelést használtam.KB 5 éve tünetmentes vagyok.Lényeg az, hogy minden WC használat után le kell mosni. Kamillát pedig akkor használtam, ha éreztem már a veszélyt.

2011. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe, hogy az epe is kimarhatja. Erre pedig babahintőport használtam.

Jobbulást!!!

2011. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Nedves törlő kendőt használok. Kamillás-aloeverás- 72 db-os az aldiban 300 ft. Epét a gyomortükrözés és a hasi ultrahang kizárta. Jobbulást Neked is.

2011. febr. 8. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt is nézték, hogy lisztérzékeny vagy-e?
2011. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na végre hogy valakinek eszébe jutott az ételallergia!!Kedves kérdező,nekem tavaly kezdődött a hasmenésem ami 3 hónapig tartott,minden nap 3x-4xvolt,mire kiderítették,hogy lisztérzékeny vagyok és tejallergiás.Nem ártana megnézetni,nem értem miért nem csináltak végbéltükrözést. 33/nő
2011. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
50 évesen lenne? Különben 2 napja már étvágyam sincs.
2011. febr. 11. 15:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne. Most sokallt be a szervezeted.
2011. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!