Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elképzelhető, hogy hasnyálmiri...

Elképzelhető, hogy hasnyálmirigy gyulladásom van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már egy jó fél éve (amióta elkerültem otthonról és nem főznek rám) elég keveset eszek, napi max 700-800 kalória, ami semmi hízlalót nem tartalmaz. Szóval nem eszek édességeket, lisztes, olajos termékeket, csak zöldséget, gyümölcsöt, saját készítésű főzeléket, sovány tejtermékeket. Amikor azonban elcsábulok és nekiesek valami kalóriadúsabb ételnek szinte azonnal felpuffadok, hasmenésem lesz, esetleg hányok, de ami a legrosszabb, hogy rettenetesen fáj a jobb bordám alatti rész, konkrétan fel sem tudok egyenesedni, mert nem kapok levegőt. De ez csak arra a napra vonatkozik, amikor többet eszek az átlagnál na és sokkal rosszabb minőségűt. 1,5 hónap alatt leadtam 10 kilót, mondjuk ez célom is volt. Jelenleg 50 kiló vagyok. Még mindig szeretnék diétázni, mondjuk nem nehéz így, hogy a normális kajálástól rosszul van az ember, már félek enni. Múlt héten volt 2 olyan nap, amikor csak vizet ittam.

Mi a véleményetek? Valaki van / volt hasonló helyzetben?

19/L


2011. jan. 22. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

azonnal menj orvoshoz

ez semmiképpen nem egészséges

2011. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a tüneteid inkább epeproblémára utalnak.mindenképpen ki kell vizsgálni. házidoki ad beutalót UH-ra és ott kiderül minden.addig is a görcsoldó a megoldás. de ne halogasd az orvost, a végére kell járni.

jobbulást kívánok-

2011. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hasnyálmirigy, hanem epe inkább. De mindenképp menj el orvoshoz!!
2011. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne diétázz,mert tönkremegy a szervezeted. Attól fáj a hasad,hogy gyenge kaja után eszel durvábbat. És hozzászokott a szervezeted a zöldség-gyümölcshöz.
2011. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban jársz, ha inkább szépen elmész egy orvoshoz, legalább a házidokihoz. Kiderül mibajod van és nem csak tippeket kell hallgatnod. A legrosszabbak az orvosi témájú kérdések szerintem. (bár ez csak egy megjegyzés volt)
2011. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!