Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki volt már pánikbeteg,...

Aki volt már pánikbeteg, nektek is volt olyan, hogy attól rettegtetek, hogy megbolondultok? Vagy volt olyan néha, hogy azon gondolkoztatok el, hogy már meg vagytok lehet bolondulva?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
a pánikbetegséggel halálfélelem jár. Akinek kisgyerekei vannak az fél attól, hogy megbolondul :)
2011. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom mi jár a pánikbetegséggel, mivel nekem az van. De attól még az is van, amit írtam.
2011. febr. 9. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én egy pánikroham alkalmával ugy éreztem ,hogy megbolondulok,nagyon ijesztő volt
2011. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És aztán hogy volt? Elmult ez az érzés? Légy szíves írjatok már többet.
2011. febr. 10. 02:01
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem majdnem minden rohamnál ez van,már megszoktam,ezzel csak együtt tudsz élni,illetve megkell tanulnod együtt élni,és kezelni a helyzetet,illetve elmehetsz dokihoz,kapsz egy rakás gyogyszert,amiknek mókás mellékhatásai vannak,még rosszabb,mint az az érzés,hogy megőrülsz.Ha gondolod,írj privátban,és szívesen adok pár trükköt,amik nekem 11 év alatt beváltak,illetve csak az utolsó 5 évben jöttem rá,megtanulni kezelni.Hosszú folyamat nagyon,kitartást kívánok!
2011. febr. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Írtam privátba, mert szeretném a segítséged kérni.
2011. febr. 16. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!