Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális a 35°C-os testhőmérsé...

Normális a 35°C-os testhőmérséklet?

Figyelt kérdés

Hónaljban mérve.


21/L


2011. febr. 9. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit alacsonynak tűnik. Ne digitálissal mérd, hanem rendessel és rendesen a hónaljban, sehogy se lógjon ki, szorítsad 10 percig. Ha akkor is ennyi, akkor a helyedben elballagnék az ügyeletre vagy legalább felhívnám őket.
2011. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos csak digitális hőmérőm van. Rendesen mértem, nem lógott ki, és be is voltam takarózva, bár picit fáztam. Ja de ez éjszaka volt, gondolom akkor emiatt volt.

Reggel már 35,7volt. Ez már jó?

2011. febr. 9. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az már jó lesz, ha más bajod nincs.
2011. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem az átlagos testhőm 34,98 fok, ami kórosan alacsony. Erről sajnos papírom is van...

És nem egy leányálom!

2011. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez mivel jár? Lehet ebből komolyabb probléma is?
2011. febr. 10. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alacsonyabb testhőmérséklet pajzsmirigy alulműködésre utalhat, de ennek más tünetei is vannak: fáradtságérzet, elhízás. Egy teljes vérképvizsgálatot javasolni tudok.
2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, nálam az elhízás abszolút mértékben nem jelentkezett.

Azonban bármennyit alszok, fáradt vagyok a ap végére, tehát ez igen... :)

2011. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Láttam, hogy volt a testhőmérsékleted 35.7, még a 35 is határeset, de a 35.7 teljesen normális. Pajzsmirigy problémád pedig akkor valószínűleg nincsen ha nincsenek súlyproblémáid. A nap végi fáradtság meg normális, én is mindig fáradt vagyok, amikor a korházban lehúzok egy teljes napi műszakot.
2011. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!