Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a kérdés valószynűleg az...

Ez a kérdés valószynűleg az általános kérdésetől eltér elnézést, hogy részletezem! ?

Figyelt kérdés

az volna a kérdésem, hogy szerintetek lehetséges e, hogy azért jön vissza mindíg a lázam este meg reggel, illetve néha napközben is már 4. napja, mert nem voltam wc n?

Úgy értem volt egy torokgyulladásom, ami vírusos és lázzal jár ok. De nem jellemző rám, hogy a láz ennyi ideig kitartson, viszont azt vettem észre, hogy nem voltam nagywc n már jóideje, és azon gondolkodtam, hogy lehet e ez az összefüggés. Nem tud kiürülni a méreganyag vagy nem tom.


de mivel nyomokban sem értek az orvosláshoz, a háziorvosom meg egy sarlatán( ő is beismerte) ezért marad az internetes kutakodás nekem


2011. febr. 10. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én sem tudom, de válts háziorvost! el sem kell menned a régihez, majd az új átkéri az anyagod.
2011. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!